Home / Gry / Humble Bundle 5 czyli wyjątkowo ciekawy kociołek z tanimi grami

Humble Bundle 5 czyli wyjątkowo ciekawy kociołek z tanimi grami

Humble Bundle

Dla wszystkich „oszczędnych” a zarazem o dobrym sercu graczy pozostało jeszcze 5 dni zanim zakończy się Humble Bundle 5, czyli zestaw 9 (lub 11) wyjątkowych gier, za które obecnie można zapłacić niecałe 6 lub 9 dolarów.

Wśród ciekawych tytułów znalazły się m.in. takie produkcje jak Insurgency, Men of War: Assault Squad, Abbys Odyssey, Euro Truck Simulator 2 czy mające kilka miesięcy temu premierę Citizen of Earth. Naszym zdaniem wartymi uwagi grami są dwie części Blackguards.

Gdy zaś poświęcimy równowartość co najmniej 9 (lub więcej) dolarów, staniemy się posiadaczami niezwykle oryginalnej gry Spintires, w której będziemy się mogli wyżyć w terenie jeżdżąc różnymi offroadowymi pojazdami, zmagając się z naturą i.. z błotem. Divinity: Dragon Commander, to również ciekawa strategia ze smokami, która powinna nam zająć co najmniej kilka nieciekawych pogodowo popołudni.

Tak więc na co czekacie. Pozostało niewiele czasu na decyzję i pobranie wszystkich gier. Niezaprzeczalną zaletą jest możliwość przeznaczenia części kosztów naszej kolekcji na cele charytatywne. Nie zapomnijcie zatem dodać nieco przy kupnie, w końcu i tak wszystko wychodzi tak tanio jak barszcz.

Humble Bundle 5