Home / Gry / Humble Bundle 2 serwuje interesujące gry Bandai Namco

Humble Bundle 2 serwuje interesujące gry Bandai Namco

Humble Bundle 2

Natrafiliśmy właśnie na zestaw gier Humble Bundle 2, który tym razem sygnowany jest grami Bandai Namco, wśród których znalazło się wiele dobrych produkcji, o których za chwilę.

Płacąc co najmniej jeden dolar, zaopatrzymy się w takie gry jak Pacman 256 – klasyk sprzed lat wydany z trybem wieloosobowym, Ace Combat Assault Horizon – symulator walki powietrznej w rozszerzonej wersji oraz specjalną wersję ENSLAVED: Odyssey to the West – będącym ciekawym RPG widzianym z perspektywy trzeciej osoby.

Płacąc co najmniej 8,45 dolara otrzymamy jeszcze lepsze gry w tym Warhammer 40,000: Eternal Crusade, Project CARS oraz NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst. Pierwsza z tych gier to Third Person Shooter, druga to wyścigi samochodowe, zaś trzecia to gra z gatunku mangi. Co więcej, za ok. 6 dni (od dzisiaj) otrzymamy kolejne 6 tytułów, co jeszcze bardziej podnosi i tak dużą wartość całego zestawu.

Przebijając wartość 15 dolarów zapewni nam dwie dodatkowe gry w tym Tales of Zestiria – RPG skłaniający się w kierunku fanów japońskiej mangi, oraz Project CARS On-Demand Pack – będący tak naprawdę zestawem dodatków do tej gry, a w nim dodatkowymi pojazdami i trasami. 
 
Do końca promocji Humble Bundle 2 pozostało ok. 13 dni. Radzimy więc zgarnąć interesujące nas pod zestawy jak najszybciej. Link do promocji znajduje się tutaj.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.