Home / Aktualności / Huawei Honor tablet – pierwsze urządzenia już na rynku

Huawei Honor tablet – pierwsze urządzenia już na rynku

Huawei Honor tablet

Tablet Huawei Honor to nowy tablet na rynku zaprezentowany przez chińskiego producenta, którego przedsprzedaż rozpoczeła się właśnie w Malezji, a same urzadzenia zostaną wysłane do kupujących już 16 października.

Ten 8 calowy tablet został wuposażony w ekran IPS o rozdzielczości 1,280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 200 taktowany zegarem 1,2 GHz oraz kombo 1 GB RAM i 16 GB pamięci masowej. Huawei Honor posiadać na również dwie kamery – główną 5 MP oraz przednią o rozdzielczości VGA do wideokonferencji oraz zdjęć selfies.

W związku, że Honor będzie budżetowym tabletem koszującym ok. 180 dolarów, nie ujrzymy w nim połączenia LTE lecz tylko 3G HSPA+ ofeującym prędkość 42Mbps. Całość ma korzystać z systemuAndroid 4.3 Jelly Bean i nakładki Emotion UI 1.6.

Mierzący 210.6 x 127.7 x 7.9mm tablet waży jedyne 360 grams, a bateria o pojemności 4800mAh ma zapewnić do 300 w stanie czuwania (nie określono czasu korzystania z niego).

Trzeba przyznać iż propozycja Huawei jest atrakcyjna cenowo gdyż przynajmniej za niezbyt wychylający się pod względem specyfikacji tablet, producent nie żąda zbyt dużo, a jego wygląd jest dosyć atrakcyjny.

Huawei Honor tablet Specyfikacja