Home / Telefonia mobilna / Huawei Honor 8 Pro wyląduje w Europie już w kwietniu

Huawei Honor 8 Pro wyląduje w Europie już w kwietniu

huawei-honor-8-pro

Ostatecznie potwierdzono, że Huawei Honor 8 Pro, flagowy smartfon Chińskiego producenta po premierze rynkowej w Rosji na początku kwietnia, trafi do sprzedaży w innych częściach Europy już 5 kwietnia.

Smartfon wydaje się być identyczny z Honor V9, który to jest dostępny na chińskim rynku, co jest jak najbardziej dobrą wiadomością, jako że osobiście mi się ten model z systemem Android 7 Nougat bardzo podobał.

Pod względem specyfikacji Honor 8 Pro będzie wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD, procesor Kirin 960 (ośmiordzeniowy – 4 x 2,4 GHz Cortex-A73 i 4 x 1,8 GHz Cortex-A53), 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci masowej oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. W smartfonie zobaczymy też podwójną kamerę 12 MP z obsługą przechwytywania obrazu w rozdzielczości 4K.

Oprócz oficjalnej prezentacji, Huawai nie podał ceny swojego smartfonu. Śledźcie nas na bieżąco, gdyż jeśli coś więcej się o niej dowiemy, tak samo jak o samym smartfonie, będziecie pierwszymi, których o tym poinformujemy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.