Home / Telefonia mobilna / Huawei Honor 5X zapowiedziny

Huawei Honor 5X zapowiedziny

Huawei Honor 5X

Huawei Honor 5X czyli najnowszy Androidowy smartfon, lub może phablet z uwagi na 5,5 calowy ekran został właśnie zapowiedziany. Co prawda urządzenie pojawi się początkowo w Chinach, to bez wątpienia z uwagi na cenę wynoszącą 220 dolarów, mając nadzieję, że pojawi się także na europejskim rynku, zawojuje serca wszystkich fanøw tej marki oraz systemu Android.

Honor 5X również imponuje 64-bitowym procesorem, ktøry w tym przypadku to Snapdragon 615, układem graficznym Adreno 405, jak również kombinacja 2 lub 3 GB RAM, 16 GB pamięci masowej i 3000 mAh bateria.

Wspomniany wcześniej ekran jest tylko, lub „aż” dla niektórych 1080p, ale mając na uwadze niska cenę urządzenia, jest to jak najbardziej uzasadnione. Ponadprzeciętna jak na ten pułap cenowy jest 13 MP kamera główna oraz 5 MP umieszczona z przodu urządzenia.

Na uwagę zasługuje także czytnik linii papilarnych za pomocą, których odblokujemy smartfon, jak również zapłacimy przy użyciu Android Pay. Na smartfon Huawei Honor 5X będzie udzielana 2 letnia gwarancja, co zostało ostatnio wprowadzone do smartfonow Huawei.