Home / Aktualności / Huawei Honor 4X – dobry czas pracy na baterii osiągnięty

Huawei Honor 4X – dobry czas pracy na baterii osiągnięty

Huawei Honor 4X
Huawei Honor 4X to najnowszy smartfon w arsenale Huawei, który ma nadzieję skupić uwagę całego świata a to z powodu nietypowego czasu pracy na baterii.

Choć smartfon ten nie zachwyca do końca specyfikacją, a w szczególności 5,5 calowym ekranem z rozdzielczością HD (720p), to deklarowany czas pracy na baterii wynoszący 72 godziny, robi już wrażenie. Jak długo wasz smartfon jest w stanie pracować, dzień, a może nieco dłużej?

Tak czy inaczej osiągnięcie wyniku Huawei Honor 4X jest póki co trudne do osiągnięcia. Należy dodać iż smartfon ten osiąga ten czas na baterii 3 000mAh.

Patrząc na pozostałą specyfikację tego smartfonu, znajdziemy tam 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410, rozsądne 2 GB pamięci RAM, 13 MP kamerę z tyłu urządzenia , 5 MP sensor z jego przodu oraz oczywiście szybki internet LTE.

Z dostępnych zdjęć można przypuszczać iż urządzenie to będzie działało pod kontrolą systemu Android Lillipop, patrząc chociażby na przyciski.

Pomimo, że Huawei Honor 4X na chwilę obecną będzie dostępny tylko w Chinach, to jesteśmy pewni iż firma ta zdecyduje się na jego ekspansje na pozostałe części świata aby oferować tak dobry i długo wytrzymujący smartfon dla mas.