Home / Aktualności / HTC One M9 – zdjęcia oraz pełna specyfikacja

HTC One M9 – zdjęcia oraz pełna specyfikacja

HTC M9 01
HTC One M9 może być zaprezentowany dopiero 1 marca, lecz już teraz udało nam się zdobyć pierwsze zdjęcia oraz pełną specyfikację nadchodzącego flagowego smartfonu HTC.

Źródłem kolejnego wycieku informacji na ten temat jest już nie evleaks jak to było w przeszłości, lecz nowherelse, który wielokrotnie trafnie prezentował zarówno zdjęcia jak i specyfikację wielu urządzeń tej marki.

Z zaprezentowanych tu zdjęć wynika, iż pod względem wyglądu niewiele się zmieni w stosunku do poprzednika czyli M8. Widać, że HTC One M9 nadal będzie wyposażony w dwa głośniki stereo umieszczone z przodu oraz, że raczej nie ujrzymy kamery znanej z Derire Eye tym razem z przodu, a typową 13 MP kamerę.

Pod względem specyfikacji, na którą zapewnie większość z was czeka, spieszymy poinformować iż w HTC One M9 znalazł się 5 calowy wyświetlacz 1080p z 441 PPI (trochę to rozczarowujące, wiemy), ośmiordzeniowy (octa-core) procesor Snapdragon 810 z zegarem2 GHz, układ graficzny Adreno 430 czy 3 GB pamięci RAM.

Kamerą główną stanowi 20.7 MP sensor z podwójnym flashem, prawdopodobnie od Sony. Całość działać ma pod kontrolą systemu Android Lollipop, okraszonego nakładką HTC Sense 7.

 HTC M9 02