HTC M8 Ace
HTC M8 Ace to smartfon, który może się stać co najmniej tak gorący jak sam HTC One M8, który nie tak dawno miał premierę. Wykonany jednak z plastiku dla niektórych może nie stanowić aż tak łasego kąska jak jego bardziej dostojny brat, lecz “nie osądzajmy książki po okładce”.

HTC M8 Ace – As w rękawie HTC?

Samsung po części udowodnił, że czasami liczy się wygloąd i funkcje w smartfonie a nie samo zastosowanie aluminium, czego przykładem może być Galaxy S4 czy S5. HTC wydaje się również w to wierzyć. Zaokrąglane linie Ace są łudząco podobne do tych z One M8.

Zdjęcie, które wyciekło do sieci ukazuje brak podwójnej kamery, która rzekomo miała się w tym smartfonie pojawić (dual camera). Lampa błyskowa flash oczywiście jest, więc nie macie się czego obawiać. Dodatkiem do lampy jest oczywiście 13 MP kamera główna, czy z dodatkowymi funkcjami, tego jeszcze nie wiadomo.

Z dostępnych nam informacji wynika iż HTC M8 Ace (skąd niektórzy producenci biorą nazwy swoich urządzeń?) ma posiadać 5 calowy ekran o rozdzielczości 1080p oraz napędzany będzie cztero rdzeniowym procesorem Snapdragon 801 (wcześniejsze doniesienia wskazywały na model 805).

Na horyzoncie wyczekuje się jednak procesorów Qualcomm Snapdragon 805 oraz ekranów o rozdzielczości 1440p w związku z czym cena HTC M8 Ace może spaść szybciej niż firma sobie tego życzy. Smartfon ten nie został jeszcze zapowiedziany i na chwilę obecną brak jakichkolwiek informacji kiedy miałby się on pojawić na rynku.

A czy wy czekacie na ten właśnie smartfon, czy może jednak urządzenia z ekranami 2K są na horyzoncie waszych zainteresowań?

Źródło: Digital Trends