Home / Aktualności / HP x5600b i x5600c – dwa nowe pendrive stworzone przy współpracy z PNY

HP x5600b i x5600c – dwa nowe pendrive stworzone przy współpracy z PNY

Nie  do końca można się zgodzić, że w segmencie peryferii zbyt dużo  się nie dzieje. Oczywiście zmiany zachodzą dosyć  powoli (przynajmniej  na chwilę  obecną), ale nie można mówić o kompletnej stagnacji.  Do sprzedaży trafiają bowiem nowe modele pendraków PNY wykorzystujące USB 3.2 – HP x5600b i x5600c. Nowe pamięci flash USB zostały zaprojektowane do szybkiego przenoszenia i udostępniania plików z szerokiej gamy urządzeń: smartfonów, komputerów PC czy tabletów.

Dostępne w pojemnościach od 32 GB do 256 GB „klucze USB” zapewniają wystarczającą ilość pamięci masowej do codziennych potrzeb, zarówno w szkole, w pracy, jak i w domu. Użytkownicy, którzy muszą wykonywać duże transfery, na przykład w branży wideo, również znajdą w nowych pamięciach flash prawdziwych sprzymierzeńców.  Poniżej znajdziecie  krótki opis każdego z modeli  oraz najważniejsze cechy.

HP x5600b – model dla łączności z Androidem

Pamięć HP x5600b posiada podwójną łączność składającą się ze standardowego złącza USB typu A oraz złącza micro-USB. Port micro-USB, najczęściej spotykany w urządzeniach z systemem Android, umożliwia transfer danych pomiędzy różnymi urządzeniami: smartfonem, komputerem, telewizorem, tabletem. Dzięki prędkości transferu do nawet 200Mb/s nowy pendrive stanie się niezbędnym, kieszonkowym towarzyszem, który pozwoli na łatwe dzielenie się treściami multimedialnymi.
Kluczowe cechy:
• Transfer danych do 200MB/s
• Interfejs: USB 3.2
• Port: USB typu A / micro USB
• Wymiary: 55 mm x 18.3 mm x 10.4 mm
• Pojemność: od 32GB do 256GB w zależności od wersji

HP x5600c – model dla urządzeń nowej generacji

Pendrive HP x5600c jest wyposażony w podwójną łączność składającą się ze standardowego złącza USB typu A i szybkiego złącza USB typu C. Złącze to spełnia potrzeby urządzeń nowszej generacji, takich jak smartfony, komputery, telewizory czy drukarki, a dzięki USB 3.2 transfer jest szybki i wygodny. Korzystanie z kabla lub sieci Wi-Fi do wymiany plików nie będzie już potrzebne.
Kluczowe cechy:
• Transfer danych do 200MB/s
• Interfejs: USB 3.2
• Port: USB typu A / typu C
• Wymiary: 55 mm x 18.3 mm x 10.38 mm
• Pojemność: od 32GB do 256GB w zależności od wersji

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.