Home / Aktualności / Horizon: Zero Dawn Complete Edition do wybranych procesorów Ryzen serii 3000

Horizon: Zero Dawn Complete Edition do wybranych procesorów Ryzen serii 3000

Dwie rzeczy są pewne kochamy darmowe rzeczy i Horizon: Zero Dawn. Jeśli tak jest w waszym przypadku, ucieszy was wiadomość, że AMD dołącza bezpłatne kopie Horizon: Zero Dawn Complete Edition na PC z wybranymi procesorami Ryzen 3000. Jeśli planujecie zakup procesora Ryzen 5 3600, Ryzen 5 3600X, Ryzen 7 370X, Ryzen 7 3800X, Ryzen 9 3900X lub Ryzen 9 3950X to będziecie mogli skorzystać z promocji, która pomału zaczyna pojawiać się w coraz większej liczbie sklepów (na razie za granicą).

Na razie AMD nie wspomniało w jakiej formie pojawi się promocja, ale można podejrzewać, że kody Horizon: Zero Dawn Complete Edition prawdopodobnie będą miały postać kluczy Steam i będą zawierać całą zawartość DLC z PlayStation 4. Na razie promocji nie zauważyliśmy w polskich sklepach internetowych, ale i za granicą pojawia się ona dosyć powoli. Jeśli nie zrobi wam różnicy tydzień czy dwa, warto poczekać. Do tego czasu kolejni sprzedawcy powinni się odważyć i zaoferować Horizon: Zero Dawn Complete Edition. Jeśli zauważycie wspomniany bonus do procesorów Ryzen przed nami, podzielcie się tą wiadomością w komentarzu. Z góry dziękujemy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.