Home / Aktualności / Hity, które trafią do Xbox Game Pass Ultimate jeszcze w tym roku

Hity, które trafią do Xbox Game Pass Ultimate jeszcze w tym roku

Choć w Xbox Game Pass gry pojawiają się i znikają jak w każdej tego typu usłudze, to według najnowszych informacji jeszcze w tym miesiącu pojawi się kilka mocnych hitów, takich jak Skyrim: Special Edition, który zawita do usługi Microsoftu już 15 grudnia.

Wkrótce będzie także Killer Queen Black, Among Us (17 grudnia), Cybershadow, The Medium, Yakuza 6 i zremasterowane wersje Yakuza 3-5. To jednak nie wszystko bowiem w grudniu pojawią się także inne tytuły. Począwszy od dziś do Game Passa zawita Merkredd (PC) – opartej na fizyce kooperacyjna układanka dla jednego lub dwóch graczy łącząca umiejętności rozwiązywania łamigłówek.

Innym tytułem będzie Beholder: Complete Edition, który zawita na konsole Microsoftu już 17 grudnia. Osadzony w dystopijnym świecie tytuł, w którym prywatność nie istnieje, a państwo kontroluje każdy aspekt życia, umożliwia graczowi bycie surowym i egzekwującym tego czego wymaga „rząd”, lub tym empatycznym, który przymyka oko kiedy zajdzie taka potrzeba. Ta wersja zawiera również dodatek DLC Blissful Sleep, w którym zawarto nowy scenariusz oparty na byłym właścicielu, ze wszystkimi nowymi lokatorami i historiami do odkrycia.

Również 17 grudnia pojawi się w Game Pass Code Vein (konsole). W grze przeniesiemy się do niezbyt odległej przyszłości, w której tajemnicza katastrofa dotknęła świat, jaki znamy. W centrum zniszczenia znajduje się społeczeństwo upiorów zwane Vein. Naszym zadaniem będzie połączenie sił ze znajomymi w celu odblokowania swojej przeszłości, umożliwiającą ucieczkę od koszmaru życia.

Tego samego dnia czyli 17 grudnia do biblioteki Game Pass trafi również Antologia The Dark Pictures: Man of Medan (PC), Monster Train (konsole), MotoGP 20 (konsole i PC), Neoverse (konsole).Wilmot’s Warehouse (konsole i PC) również pojawi się w usłudze w nieco późniejszym terminie

Z gier, które jeszcze w tym roku opuszczą bibliotekę XGP będą Farming Simulator 17 (konsole i komputery PC), Football Manager 2020 (PC) i Mortal Kombat X (konsole). Na zagranie w nie mamy czas do 30 grudnia.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.