Home / Aktualności / HIRO OMiLi – nowy mikrofon o wszechstronnych zastosowaniach nie tylko dla streamerów

HIRO OMiLi – nowy mikrofon o wszechstronnych zastosowaniach nie tylko dla streamerów

 

HIRO, polski producent akcesoriów i sprzętu dla graczy, wprowadza właśnie na rynek swój kolejny mikrofon –  model OMiLi, który tym razem przeznaczony jest nie tylko dla streamerów, ale również osób rozglądających się za urządzeniem, które pomoże rozkręcić im każdą imprezę w gronie rodziny czy przyjaciół. OMiLi, wraz z MILO i ICHOS, poprzednimi mikrofonami HIRO, wyróżnia się łatwością obsługi, jakością dźwięku i wyjątkowo przystępną ceną.

Podobnie jak w przypadku innych mikrofonów HIRO, OMiLi charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia i dużą czułością, a więc cechami niezbędnymi do skutecznej komunikacji z członkami drużyny lub streamowania własnej rozgrywki w sieci. Urządzenie wyposażono w funkcję dodatkowej redukcji szumów, minimalizującej zbieranie dźwięków z otoczenia, dla czystej transmisji głosu.

OMiLi działa w oparciu o technologię Plug and Play, dzięki czemu jest gotowy do działania od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do gniazda USB. Nie potrzebuje on żadnej dodatkowej konfiguracji ani zewnętrznego oprogramowania. Wytrzymały i giętki kabel chroniony przez dobrej jakości oplot tekstylny gwarantuje długą żywotność mikrofonu, ponieważ będzie on mniej narażony na przerwania, zagięcia czy złamania.

Tym, co wyróżnia OMiLi spośród innych mikrofonów HIRO jest możliwość wyjęcia go ze statywu, odpięcia kabla i używania niezależnie. Trójnogi stojak zapewnia stabilizację i oparcie dla sprzętu podczas streamowania swoich rozgrywek i komunikacji ze znajomymi. Dzięki możliwości usunięcia kabla, jeżeli zajdzie taka konieczność, można chwycić za mikrofon i wspólnie bawić się przy karaoke bądź innej imprezowej grze wymagającej odbioru dźwięku. OMiLi doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach.

„Postanowiliśmy stworzyć sprzęt inny niż większość tego typu urządzeń, bowiem rzadko trafia się na mikrofon do streamowania, który można używać także bez statywu czy innego mocowania do podłoża. W HIRO nie zapominamy, że wśród graczy, spędzających setki godzin przy poważnych, esportowych tytułach są także tacy, którzy lubią spotkać się z znajomymi i razem pobawić się przy jakimś niezobowiązującym tytule” – powiedział Grzegorz Kurek, Product Manager HIRO.

Mikrofon trafi do sprzedaży 28 sierpnia 2018 roku a jego cena wyniesie niecałe 100 zł.

 

 

Parametry techniczne HIRO OMiLi:

  • Czułość: -38dB±3dB
  • Impedancja: 2.2kΩ
  • Pasmo przenoszenia: 50 Hz-16kHz
  • Napięcie robocze: 5V
  • Długość kabla: 1.5m

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.