Home / Aktualności / gry / Heroes of the Storm – nowa, ważna aktualizacja już dostępna

Heroes of the Storm – nowa, ważna aktualizacja już dostępna

Heroes-of-the-Storm-wallpaper-1

W tym można by nazwać tygodniu aktualizacji, wybija się kolejna produkcja, którą jest Heroes of the Storm, a która wprowadza szereg jakże ważnych zmian do tej popularnej gry MOBA.

Kluczową zapewne zmianą jest liczba dostępnych postaci, którymi można będzie grać za darmo. Dzięki temu ich liczba wzrośnie z 7 do 10 postaci, które będą zmieniane co tydzień, dzięki czemu doznamy gry w jeszcze większym stopniu przed ewentualnym wydaniem ciężko zarobionych pieniędzy.

Niemniej jednak cztery z darmowych postaci będzie ograniczona do graczy, którzy posiadają konta o odpowiednim poziomie, a konkretnie mówiąc o poziomie 5,7,12 oraz 15.

Tym ruchem Blizzard, producent gry nieco narusza harmonię gry, bowiem oddaje graczom większą liczbę postaci oraz podwoje talentów. Do tej pory gracze musieli osiągnąć konkretny poziom doświadczenia postaci aby odblokować konkretne talenty dla każdej postaci. W zamierzeniu miało to ułatwić proces uczenia się gry dla nowych graczy, aczkolwiek okazało się to dosyć problematyczne.

Nowa aktualizacja do Heroes of the Storm jak się okazuje jest jeszcze bardziej kontrowersyjna dla co niektórych, a to za sprawą programu “poleć znajomego”, który to pozwala na zdobycie konkretnych korzyści. Jeśli polecona przez nas osoba osiągnie poziom 10, to otrzymamy specjalny portret, gdy zaś polecimy 4 osoby, które osiągną ten poziom, otrzymamy ekskluzywny unoszący się w powietrzu motocykl (hover bike). Poleceni również otrzymają pewne korzyści, śród których należy nadmienić Ranor,5 dniową dopałkę (bonusowe XP oraz złoto w grze), Sylvana oraz wspomniany wcześniej portret.

Hover Bike Heroes of the Storm

Ostatnią zmianą w aktualizacji Heroes of the Storm (HOTS) jest 50 procentowy wzrost punktów XP na kolejny tydzień, który przestanie obowiązywać rankiem 16 grudnia.