Home / Aktualności / gry / Heroes of the Storm – gra zyskuje zimowe bonusy dzięki Winter Veil

Heroes of the Storm – gra zyskuje zimowe bonusy dzięki Winter Veil

Winter Veil Heroes of the Storm

Popularna gra Blizzardu, Heroes of the Storm doczekała się kilku ciekawych dodatków za pośrednictwem Winter Veil, w tym świątecznych skórek oraz innych ciekawych bonusów na czas trwania okresu świątecznego. Wśród nich znalazły się np. dostęp do Świątecznej kolekcji skarbów Goblina, będącej niczym innym jak kopią tych z Diablo II, jednak z większą ilością dodatków.

Co ważne, producent gry Blizzard jasno określa, że wspomniane dodatki nie mogą być zakupione, ponieważ są dostępne za darmo, a cały worek dodatków do Heroes of the Storm powinien pojawić się już dziś w najnowszej aktualizacji.

HOTS doczekał się również przy tej okazji specjalnego quastu, w którym podczas 30 dni Winter Veil gracze mogą odblokować na okres 2 tygodni darmowy steampack. Jeśli ukończą oni 15 rozgrywek otrzymają wspomniany steampack na okres 4 dni, natomiast 50 odblokuje go nam na 2 tygodnie.

Jakby tego było mało, Winter Veil zostanie zaakcentowane w sklepie gry, gdzie pojawią się stosowne dodatki, bohaterowie, skórki i wiele więcej. Niemniej jednak znikną one z końcem tego roku, a przynajmniej tak jest w planach Blizzardu.

Wśród skórek postaci warto nadmienić tą należącą do Greatfather Winter Stitches oraz Sugarplum Sylvanasa, jak również powrót Greatfather Winter Reghar i Winter Veil Jaina. Zapowiedziany niedawno Cho’gall nie otrzyma jednak kuracji świątecznej.