Home / Aktualności / gry / Hero Hunt, Droid Run i Cargo czyli trzy nowe tryby Star Wars Battlefront

Hero Hunt, Droid Run i Cargo czyli trzy nowe tryby Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront

DICE, czyli studio zajmujące się Star Wars Battlefront, poinformowało o szczegółach nowych trybów tej gry a mianowicie Hero Hunt, Droid Run oraz Cargo. Informacje o nich zostały podane do wiadomości razem z dosyć kosztownym tzw. season passem czyli opłatą za wszystkie dodatki DLC jakie pojawią się do tego właśnie tytułu, i które wyniosły 50 dolarów.

Hero Hunt:

W tym 7 na 1 trybie, jeden gracz będzie mógł się wcielić w rolę bohatera albo czarnego charakteru, a pozostałych siedmiu stanie się wysłannikami Rebelii lub Imperium. Po pokonaniu bohatera / czarnego charakteru przejmiemy jego rolę, a czy więcej razy to zrobimy przed końcem rozgrywki, tym większe szanse że wygramy.

Cargo:

Cargo, to po prostu tryb przejmij flagę (capture the flag). Jako jedne z zadań pojawiło się przejęcie towaru (kargo) z bazy przeciwnika i przetransportowanie go do naszej bazy. Co ważne nie musimy posiadać żadnego towaru w swojej bazie, aby przynieść towar z bazy przeciwnika. Taki koncept powoduje bardzo ekscytującą rozgrywkę, w której musimy po prostu przenieść jak najwięcej towaru z bazy przeciwnika, jak tylko możliwe.

Zabawę rozpoczynamy z wynikiem 5-5, a przetransportowanie cargo z przeciwnego obozu zmienia go na 6-4 itd. Mamy nadzieję, że rozumiecie schemat. Rozgrywka toczy się maksymalnie 15 minut, w czasie których należy zdobyć więcej niż przeciwnik punktów.

Droid Run:

Będący jednym z najbardziej ekscytujących, a zarazem szybkich trybów w Star Wars Battlefront, naszym zadaniem będzie przejęcie kontroli nad trzema droidami GNK. Co ciekawe, owe droidy przemieszczają się cały czas i aby rozpocząć rozgrywkę, należy je najpierw złapać.

Tryb ten uwzględnia 6 na 6 graczy oraz rozgrywkę na wspomnianych powyżej zasadach w przeciągu 10 minut. W trybie tym można zbierać broń na mapie, ale nie można się wcielić w rolę bohatera czy też czarnego charakteru.

Innymi trybami gry, które częściowo odkryte były w Star Wars Battlefront Beta są Walker Assault, Blast, Supremacy oraz Fighter Squadron. Pomimo, że gra nie posiada jako takiego trybu pojedynczego gracza, to znalazł się w nim tryb przetrwania (Survival Mode), który można rozgrywać zarówno w trybie offline jak i przy podzielonym ekranie.

Jeszcze dziś można grać w Star Wars Battlefront Beta na PC oraz konsolach Xbox One i PS4, a pełna wersja gra startuje 17 listopada. Ważną informacją jest ta, że wszyscy ci którzy zapiszą się do EA Access, będą mogli rozpocząć grę kilka dni wcześniej, co z pewnością da im przewagę, gdy po premierze gry dołączą do walki pozostali gracze.