Home / Aktualności / Hellraid – polska gra pojawi się na Xbox One i PS4

Hellraid – polska gra pojawi się na Xbox One i PS4

Hellraid
Hellraid, czyli nieźle zapowiadająca się produkcja polskiego studia Techland pojawić się ma niebawem na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Tą niezwykle interesującą informacją podzielił się właśnie producent Marcin Kruczkiewicz.

W swojej wypowiedzi Kruczkiewicz wyraził swoje zadowolenie z postępu technologicznego najnowszych konsol, co przełożyło się na decyzję Techlandu o produkcji Hellraid na wyżej wymienione konsole. Dotychczas bowiem sprzęt znacznie limitował możliwości twórców, dlatego komputery PC oferowały lepsze doznania z tej gry niż ich konsolowe odpowiedniki.

W Hellraid zobaczymy nowe, lepsze animacje dzięki użyciu nowego silnika graficznego oraz lepszą inteligencję przeciwników. Znaczące ulepszenie ma ma uzyskać tryb gry Arena, co stało się możliwe dzięki dodatkowym „koniom mechanicznym” konsol nowej generacji. Niezliczone rzesze przeciwników zalewających gracza przełoży się na jeszcze większą satysfakcję z gry w ten właśnie tytuł.

Gra Hellraid została zapowiedziana w zeszłym roku na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery PC. Po testach gry rzez Techland odłożył jej premierę na 2014 aby ulepszyć bardziej system walki.Źródło: IGN