Home / Aktualności / gry / Hearthstone na smartfony Android i iOS

Hearthstone na smartfony Android i iOS

Hearthstone

Po długich oczekiwaniach i obietnicach od Blizzard, Hearthstone na smartfony Android i iOS w końcu stał się rzeczywistością. Dzięki takiemu posunięciu można rozegrać partyjkę tej gry dosłownie wszędzie, bez konieczności brania ze sobą np. tabletu.

Poprzednie ograniczenia spowodowane były wielkością ekranu urządzeń, na których działać miał Hearthstone (przynajmniej wg. twórców), lecz teraz gra działa na urządzeniach mobilnych prawie każdej maści.

Prawie każdej gdyż jak się dowiedzieliśmy spora część z was ma albo problemy z miejscem (przy rozpakowywaniu crates) albo gra działa niesamowicie wolno.

Dlatego też warto się upewnić przed jej pobraniem, że dysponujemy odpowiednią ilością miejsca oraz, że nasza specyfikacja smartfonu jest odpowiednio mocna. Ostatnim mankamentem raportowanych przez użytkowników jest dosyć duże zużycie baterii, coś co mamy nadzieję zostanie wyeliminowane wkrótce.

Hearthstone na smartfony Android i iOS nie odbiega ani wyglądem ani samą grywalnością od wersji na tablety czy komputery osobiste. My osobiście nie doświadczyliśmy problemów z instalacją na redakcyjnym Galaxy S4, czy też podczas samego grania.

Gra oferuje możliwość zalogowania z konta Battlenet, dzięki czemu nie stracimy żadnych osiągnięć w grze. Jeśli zaś rozpoczynamy swoją przygodę w Hearthstone, otrzymamy na dobry start jedną talię kart (klasyczną) jako bonus. Jednak aby to osiągnąć należy zagrać na trybie Areny lub Praktyki.

Jeśli uważacie, że wasz smartfon podoła zadaniu, lub też chcecie się o tym przekonać to możecie już pobrać grę Hearthstone na smartfony Android i iOS bezpośrednio ze sklepu Google Play lub Apple iTunes.