Home / Aktualności / Happy Week w Orange – najnowsza promocja Neostrady z dyskiem Toshiba 500 GB za 1 zł

Happy Week w Orange – najnowsza promocja Neostrady z dyskiem Toshiba 500 GB za 1 zł

Firma Orange przygotowała nową promocję na usługę Neostrady, w której mamy możliwość jej zakupu z wybranym prezentem za jedyne 1 zł. Opisywana oferta obowiązuje od dnia dzisiejszego, a klienci mają w niej do wyboru takie urządzenia, jak dysk zewnętrzny Toshiba, radioodtwarzacz CD Philips Boombox czy tez słuchawki nauszne firmy SONY.

Happy Week w Orange

W dniu dzisiejszym wystartowała kolejna edycja promocji na usługę internetu stacjonarnego w Orange. Decydując się na zakup Neostrady lub przedłużenie umowy na kolejny okres 12- lub 24-miesięcy możemy wybrać jeden z prezentów za dodatkową, jednorazową opłatę wynoszącą jedynie 1 zł.

W opisywanej promocji Neostrady – Happy Week w Orange– mamy do wyboru takie nagrody jak: nawigacja samochodowa GPS Fun Road, radioodtwarzacz Philips Bumbox CD, słuchawki SONY MDR-ZX100 (w wersji białej lub czarnej), pendrive Serce 8 GB, parę maskotek Serce i Rozum czy też wymieniony w tytule niniejszego newsa 2,5-calowy dysk zewnętrzny Toshiba STOR.E BASICS 500 GB USB 3.0.

W przypadku nowej aktywacji jeśli nie posiadamy własnego urządzenia zgodnego z Neostradą, należy doliczyć jednorazowy koszt zakupu modemu Wi-Fi SAGEMCOM FAST 2704, który posiada wbudowany router oraz firewall, a także opłatę aktywacyjną wynoszącą od 19,90 do 49,90 zł (w zależności czy umowa zawierana jest na 12 czy na 24 miesiące).

Powyższa promocja Happy Week obowiązuje od dziś tj. 12.11.2013 do najbliższego poniedziałku czyli 18.12.2013.

Źródło: Informacja własna, Orange

Happy Week w Orange - Dysk Toshiba 500 GB_01

Happy Week w Orange - Dysk Toshiba 500 GB_02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.