Home / Aktualności / HAMA Urban Scooter – elektryczna hulajnoga o mocy 250W

HAMA Urban Scooter – elektryczna hulajnoga o mocy 250W

Firma HAMA wprowadza na polski rynek swój nowy produkt, jakim jest elektryczna hulajnoga Urban Scooter z ośmiocalowymi kołami i możliwością jazdy w trzech trybach prędkości. Wyposażona w mocne resory i hamulec bębnowy sprawia, że jazda jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. Komfort użytkowania zwiększa także zastosowanie silnika o mocy 250 W zasilanego bateriami Panasonic wraz z systemami zabezpieczającymi przed przegrzaniem urządzenia oraz aktywnym monitorowaniem temperatury.

HAMA Urban Scooter to hulajnoga, która dopasowana jest do umiejętności każdego użytkownika dzięki zastosowaniu trzech trybów prędkości jazdy: początkujący (do 6 km/h), zaawansowany (do 15 km/h) oraz poziom Pro (do 25 km/h). Podczas jazdy aktywnie działają solidne resory, które skutecznie redukują wszelkie wstrząsy, a hamulec bębnowy pozwala na natychmiastowe zatrzymywanie pojazdu. Hulajnoga wyposażona jest w przednie lampy typu LED, zapewniające widoczność podczas jazdy zmroku oraz zwiększając widoczność i bezpieczeństwo użytkownika na drodze. Z tyłu hulajnogi znajduje się także tylna lampa sygnalizująca hamowanie, a dodatkowo naszą obecność na drodze sygnalizować może sygnał dźwiękowy.

Producent zadbał o wyposażenie hulajnogi w nóżkę do parkowania i łatwą w obsłudze opcję składania.  Złożenie pojazdu wymaga jedynie trzech kroków, które nie powinno zająć więcej niż 10 sekund. Hulajnogą jesteśmy w stanie wjechać na teren o nachyleniu 15 stopni. Produkt cechuje także solidne wykonanie, silnik o mocy 250 W, wyświetlacz monitorujący prędkość, poziom naładowania baterii, aktualny tryb jazdy oraz przebieg, stabilne koła z oponami o średnicy 8 cali, odporna na korozję i wilgoć rama spełniająca niemieckie normy bezpieczeństwa.

Urban Scooter wyposażony jest w baterie Panasonic (36 V, 5,8 Ah) oraz system zabezpieczający przed przegrzaniem. Co ważne w momencie rozładowania baterii zostaniemy poinformowani o tym fakcie przez alarm dźwiękowy. Hulajnoga w takiej sytuacji nie zatrzyma się od razu, lecz wyraźnie zwolni. Natomiast, gdy chcemy przyspieszyć, służy do tego specjalny przełącznik znajdujący się na prawym uchwycie kierownicy.

Hulajnogę Urban Scooter dopasować można do każdego wzrostu dzięki regulowanej wysokości kierownicy. Wart podkreślenia jest także fakt, że możemy także jeździć bez wspomagania elektrycznego – po wyczerpaniu baterii możemy korzystać z hulajnogi w tradycyjny sposób. Naładowania akumulatorów do pełna zajmuje nie więcej niż około 2 h. Niezwykle lekka  aluminiowa konstrukcja (15 kg) sprawia, że Urban Scooter może nam towarzyszyć w każdej sytuacji, gdy potrzebujemy szybkiego, ekologicznego i skutecznego środka transportu.

Cena opisywanej w tej wiadomości nowości spod znaku HAMA wynosić będzie 2 899 zł.

HAMA Urban Scooter 01

HAMA Urban Scooter 02

HAMA Urban Scooter 03

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.