Home / Aktualności / Hama Soundchest – kompaktowe rozmiary, duża moc

Hama Soundchest – kompaktowe rozmiary, duża moc

Zminiaturyzować można wszystko, ale nie zawsze przynosi to dobre efekty. Teorii tej zdaje się przeczyć najnowszy produkt marki HAMA, który łączy w sobie solidne brzmienie o całkiem sporej mocy w przenośnym urządzeniu, o niewielkich rozmiarach.

Głośniki HAMA Soundchest oferują sporą dawkę mocy dzięki 24-watowym aktywnym głośnikom o impedancji 4-omów i szerokim paśmie przenoszenia od 180 Hz do 20 000 Hz. W odtworzeniu głębokich i niskich tonów pomaga technologia X-bass, a minimalizacja zakłóceń przy połączeniu Bluetooth możliwa jest dzięki zastosowaniu podpasmowego kodowania. To co usłyszymy na wyjściu możemy zmienić ustawieniami korektora i głośności.

Solidna konstrukcja z poręcznym uchwytem głośników HAMA Soundchest może kojarzyć się z klasycznymi odbiornikami radiowymi z lat 80. i 90. W środku oprócz głośników i elektroniki znajduje się akumulator litowo-jonowy o pojemności 4000 mAh (7,4 Wh) oferujący nawet 10 godzin grania non-stop przy połączeniu bezprzewodowym i nawet 12 godzin grania przy połączeniu przez kabelek.

Prezentowane w niniejszej wiadomości urządzenie jest sprzętem typowo imprezowym. Podczas imprezy nie ma czasu na ustawienia, a może zresztą ktoś inny przyjdzie ze swoją muzyką, zmiany muszą być szybkie, nie mogą być też zbyt skomplikowane. Dlatego producent wykorzystał technologię NFC  do szybkiej aktywacji połączenia ze źródłem dźwięku – po prostu zbliżamy telefon i gotowe, sterując dźwiękiem ze swojej ulubionej aplikacji. Czy to iPhone, smartfon z Androidem, czy telefon z Windowsem, głośnik HAMA Soundchest obsłuży każdy z nich.

Dobry, mocny dźwięk, długie granie, wygodna obsługa w każdych warunkach – bezprzewodowy głośnik HAMA Soundchest możesz mieć za 349 złotych.

HAMA Soundchest 01

HAMA Soundchest 02

HAMA Soundchest 03

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.