Home / Aktualności / Halloween wkracza do World of Warships [PC] i World of Tanks [konsole]

Halloween wkracza do World of Warships [PC] i World of Tanks [konsole]

Od 27 października do 10 listopada w World of Warships odbędzie się specjalne wydarzenie PvE o nazwie “Na ratunek Transylwanii”. W tej misji, wraz z innymi kapitanami będziecie bronić statku parowego „Transylwania”. Do wyboru będą specjalne okręty – Blade czyli niszczyciel z potężnymi torpedami, Jackal z dwoma potężnymi działami i pancerzem do taranowania oraz Igor z uzbrojeniem typu Tesla. Naszym celem będzie obronienie „Transylwanii” przed hordami zombie-okrętów dowodzonych przez diabelskiego Rasputina.

Z kolei w World of Tanks na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360 od 28 października rozpocznie się „Starcie potworów”.Odważni czołgiści mogą zmierzyć się na specjalnej mapie „Dead City” w dwóch trybach PvE “Beware the Full Moon” i “Hunt the Revenants”. Na przeciwko siebie staną czołgi-duchy oraz inne, potworne wariacje najpopularniejszych jednostek, np. Revenant Kraft’s Panther, Lycan T71, Gorynych KV-5 czyd Kaiju O-I.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.