Home / Aktualności / Halloween powraca do World of Tanks

Halloween powraca do World of Tanks

Do World of Tanks, a także do World of Tanks Blitz powraca Halloween. Klasyczny WoT otrzyma powracający tryb rozgrywki już dziś!

Grając na PC powrócimy do opuszczonego miasteczka Mirny-13. Kiedyś było to zaludnione miejsce znane z wydobycia ropy naftowej. Jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło. Tajemniczy incydent miał miejsce, niektórzy mówią, że nawet nadprzyrodzony…Wraz z grupą 4 innych czołgistów wrócisz do miasteczka i sprawdzicie jego tajemnice. Przeciw Wam staną przeciwnicy kontrolowani przez sztuczną inteligencję, a Wy współpracując przejdziecie przez kolejne fazy rozgrywki. Zróżnicowane poziomy trudności do wyboru i różne rodzaje przeciwników sprawią, że zadanie będzie ciekawe dla początkujących, jak i dla zaprawionych w boju czołgistów. W końcowych fazach operacji musicie uważać na Nieumarłego, potężnego bossa, który sprawdzi Wasze umiejętności. Rozwiązanie zagadki i nagrody są warte poświęceń. Na graczy, którzy odkryją tajemnice miasteczka Mirny-13 czeka wyjątkowy czołg Zdobyczny King Tiger poziomu VII w unikatowym kamuflażu Nox Tenebris.

Z kolei w WoT Blitz Halloween rozpocznie się 4 listopada. Jeśli za zwycięstwa będziecie otrzymywać odznaki mistrzowskie, to przełoży się na nowa walutę tymczasową – Magfilms. Za nią odblokujecie kolejne poziomy, które przyniosą świetne nagrody jak nowy czołg V poziomu Titan Mk.1 oraz VII poziomu Titan N-H z eksperymentalnym pancerzem, tematyczne kamuflaże, kontenery oraz wiele więcej.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.