Home / Aktualności / Thermaltake H100TG/ H200TG RGB- „Budżetowe” obudowy z podświetleniem RGB

Thermaltake H100TG/ H200TG RGB- „Budżetowe” obudowy z podświetleniem RGB

Thermaltake, wiodąca marka premium jeśli chodzi o cooling czy peryferia, wprowadza na rynek nowe obudowy z panelami z hartowanego szkła w formacie ATX Mid-Tower. Seria H, o której tu mowa, jest dostępna w trzech różnych modelach: H100 TG, H200 TG RGB i H200 TG Snow RGB.

Budżetowa seria H jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i ma nowoczesny, minimalistyczny design. Przedni panel eleganckiej czarnej obudowy H100 TG jest osadzony w odważnym niebieskim pasku świetlnym z diodami LED, aby stworzyć prosty, ale efektowny wygląd.

Z kolei, H200 TG RGB ma czarny panel przedni z unikalnym paskiem RGB biegnącym od góry w dół. Model H200 TG RGB może również występować w białej kolorystyce (Snow RGB) jest dostarczane z śnieżnobiałym panelem przednim, który także dobrze komponuje się z paskiem RGB. W obu przypadkach do dyspozycji mamy 19 efektów świetlnych RGB obsługiwanych za pomocą specjalnie zaprojektowanego przycisku sterowania RGB. Obudowa ze panelem z hartowanego szkła H zapewnia doskonałe chłodzenie i jest fabrycznie wyposażona w jeden wentylator 120 mm. Miłośnicy modyfikacji mogą wykazać się kreatywnością i zainstalować chłodzenie cieczą, aby stworzyć swój własny, wyjątkowy wygląd.

Zarówno H100 TG jak i H200 TG RGB posiada certyfikat Tt LCS będący ekskluzywnym certyfikatem Thermaltake stosowanym w odniesieniu do produktów, które spełniają standardy designu i rygorystycznych zasad entuzjastów, które są przyznawane tylko najlepszym na świecie konstrukcjom.

Najważniejsze cechy obudów Mid-Tower H100 TG, H200 TG RGB i H200 TG Snow RGB:

 • Wbudowana osłona zasilacza
  W komplecie pokrywa PSU o pełnej długości z wentylowanym designem, aby zwiększyć przepływ powietrza i ukryć nieestetycznie wyglądające kable
 • Okno ze szkła hartowanego
  Okno ze szkła hartowanego zostało zaprojektowane z myślą o wyjątkowym widoku obudowy, a także zabezpieczeniu elementów wewnętrz. Seria H jest bardziej wytrzymała, odporna na zarysowania i oczywiście łatwa w użyciu.
 • Doskonała obsługa sprzętu
  Seria H zapewnia wyjątkowe możliwości rozbudowy dzięki obsłudze coolerów o maksymalnej wysokości 180 mm, kart graficznych o długości do 320 mm oraz zasilaczy o długości do 160 mm (z zainstalowanymi dyskami twardymi 3,5 ” lub do 220 mm bez ich) 
 • Doskonałe możliwości chłodzenia
  Zoptymalizowane pod kątem doskonałej wydajności chłodzenia dzięki zainstalowanemu wentylatorowi 120 mm. Obudowa może pomieścić do dwóch wentylatorów 140 mm z przodu lub trzech 120 mm oraz 2 wentylatory 140 mm na górze / chłodnicę do 240 mm na górze, aby umożliwić użytkownikom stworzenie pożądanego systemu high-end.
 • Poręczne porty I / O
  Dwa porty USB 3.0 na górnym panelu, aby w razie potrzeby udzielić bezpośredniego dostępu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.