Home / Aktualności / Filmy / Gwiezdne Wojny: Łotr jeden – data premiery i zwiastun nowych Gwiezdnych Wojen

Gwiezdne Wojny: Łotr jeden – data premiery i zwiastun nowych Gwiezdnych Wojen

Star Wars Rogue One

Niespełna trzy miesiące po premierze Przebudzenia mocy, Disney i Lucasfilm opublikowali właśnie najnowszy zwiastun do Star Wars: Rogue One (Gwiezdne Wojny: Łotr jeden).

Akcja najnowszych Gwiezdnych Wojen rozegra się przed tą opowiedzianą w Nowej Nadziei i śledzić będzie grupę rebeliantów, którzy palnują skraść plany Gwiazdy Śmierci. Tym samym możemy się spodziewać sporej ilośc wzmianek w kierunku oryginalnej trylogii, w tym stormtrooperów, myśliwców X-wing czy Kosmicznych Niszczycieli.

Jak sami zobaczycie zwiastun Star Wars: Rogue One skupia się wokół postaci Felicity Jones określający ją jako rebeliant wielokrotnie łamiący prawo. Jest ona nie bez powodu nazywana agresywną, niezdyscyplinowaną i lekkomyślną. To jednak nie przekreśla jej w planach, a wręcz przeciwnie, gdyż dziewczyna nieźle sprawdza się nawet w walce przeciwko AT-AT.

Otrzymujemy także nieco informacji o głównym czarnym charakterze, Generale Imperium, który jak sami się przekonacie jest nieco ekscentryczny i nieprzewidywalny.

Łotr Jeden jest reżyserowany przez Garetha Edwardsa, który odpowiedzialny był m.in za takie produkcje jak Gozilla z 2014 roku. Będący jednym z osobnych filmów ze światem Gwiezdnych Wojen, w który z pewnością pojawi się wątek Hana Solo, oraz potencjalnie Boba Fett.

Star Wars: Rogue One (Gwiezdne Wojny: Łotr jeden) pojawić się ma na kinowych ekranach już 15 grudnia 2017, czyli przyjdzie nam na niego nieco poczekać.