Home / Aktualności / Gwiezdne Wojny, Atomic Heart oraz Justice czyli trzy dema prezentujące możliwości Ray-tracing dostępne do pobrania

Gwiezdne Wojny, Atomic Heart oraz Justice czyli trzy dema prezentujące możliwości Ray-tracing dostępne do pobrania

Po nieprzewidzianym posunięciu firmy NVIDIA w postaci odbezpieczenia efektów RayTracing na kartach GTX serii 10 ponad te oferowane przez RTX-y, nadszedł czas na okrzyk przerażenia ze strony użytkowników, którzy teraz mogą dokładnie zobaczyć, co jest w stanie wykorzystać ich sprzęt NVIDIA bez Turinga.

NVIDIA nie tylko udostępniła efekty RTX przez Windows DXR, umożliwiając użytkownikom serii GPX 1600 i 1000 GPU przyjrzenie się zaletom raytracingu; ale także w celu zachęcenia do ulepszania swojego sprzętu a dokładnie karty graficznej dla tych, którzy teraz widzą, jak brakuje im wydajności bez nowych specjalistycznych rdzeni Turinga do obsługi dodatkowego obciążenia.

Niezależnie jednak od tego, jaka jest wasza pozycja w tym temacie, NVIDIA zapewniła użytkownikom jeszcze jedną radość z raytracingu, a dokładnie trzy. Trzy z nich to w rzeczywistości wcześniej pokazane demonstracje techniczne – demo Gwiezdnych Wojen, które jest z pewnością najbardziej znanym z badań nad odbiciami napierśnika kapitana Phasma. Atomic Heart to kolejny, który wykorzystuje RTX do odbić i cieni, podczas gdy Justice dodaje kaustyki do tego równania.

W przypadku posiadania karty graficznej z Turingiem, można przetestować te dema w pełnej okazałości, dodając DLSS, aby zwiększyć wydajność. Jeśli korzystacie z Pascala, nie będziecie mieć dostępnego trybu zwiększania wydajności i musicie skorzystać z obliczeń programowych. 

 

Pobierz Dema Ray Tracing

NVIDIA Star Wars RTX Raytraced Reflections Demo (1.3GB)

Atomic Heart GeForce RTX Raytracing Tech Demo (4.0GB)

Justice GeForce RTX Raytracing Tech Demo (3.7GB)

 

Kup kartę RTX (korzystając z poniższych linków wspierasz nasz portal)

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.