Home / Gry / GTA V na PC – straszne wymagania przestrzeni dyskowej gry

GTA V na PC – straszne wymagania przestrzeni dyskowej gry

GTA-V-PC
Zapewne tak samo jak my, tak i wy czekacie z niecierpliwością na premierę gry GTA V na PC obgryzając paznokcie czy gra pojawi się jak planowano.

Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż Rockstar Games udostępnił funkcję pobrania gry już teraz aby móc w nią zagrać za tydzień, na czas na premierę gry 14 kwietnia. Taka możliwość przyda się tym z was, jeśli macie wolne łącze internetowe, i czekalibyście na jej pobranie wieki, odłączając was od zabawy w premierowy dzień.

GTA V PC
Musimy szczerze powiedzieć, że będzie co pobierać, gdyż GTA V na PC pożre 65 GB miejsca na waszych twardzielach (lub ssd jeśli będziecie instalować właśnie na nim), a to za sprawą tekstur w wysokiej rozdzielczości.

Tak, tak panowie, musicie wykasować nieco filmików xxx z waszych dysków, gdyż na pewno warto, o czym możecie przekonać się z poniższego filmiku prezentującego grę w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na na sekundę.

Przewidujemy nieprzespane noce, nieco za krótkie dni ach.. słów brak jak się człowiek musi poświęcać aby zagrać w tą grę, czyż nie tak?