Home / Aktualności / GTA V na PC – premiera znowu przesunięta (ile można?)

GTA V na PC – premiera znowu przesunięta (ile można?)

GTA V logo
Znów zapewne wielu graczy oczekujących cierpliwie na premierę gry GTA V na PC, poczuje się „nieco” rozczarowanych lub nawet zirytowanych, tym bardziej jeśli zakupili oni tą grę w przedsprzedaży.

Jako zadośćuczynienie gracze otrzymają od Rockstar (producenta gry) 200 tys. dolarów w grze jeśli zamówią oni Grand Theft Auto V w przedsprzedaży. Takie posunięcie powinno nastąpić bez względu na to czy kupimy grę wcześniej czy nie. Równie dobrze można ją kupić znacznie później oszczędzając na cenie.

Wśród wyjaśnień Rockstar czytamy:

Bardzo przepraszamy wszystkich posiadaczy PC, którzy odliczali dni do premiery gry GTA V, lecz potrzebujemy jeszcze trochę czasu na dopracowanie gry, i aby wrażenia w GTA Heist oraz GTA Online były równie dobre i w pełni gotowe na datę premiery na PC.

Miło jest widzieć takie zaangażowanie w troskę o jak najlepsze dopracowanie gry ale, ile można. Czy wersja gry na Xbox One / PS4 która teraz dzierży wiele podobieństw, nie powinna być łatwiejsza do przeniesienia na PC niż miałoby to miejsce kiedyś?

Mamy nadzieję, że nie odbije się to źle na sprzedaży tej gry bo naprawdę szkoda. Tak w ogóle to osobiście oczekiwalibyśmy jakiegoś lepszego zadośćuczynienia z ponownego przesunięcia premiery, a wy?