Home / Aktualności / gry / GTA Online – nowa aktualizacja już jest

GTA Online – nowa aktualizacja już jest

GTA Online march update

Rockstar zgodnie z planem udostępnił najnowszą aktualizację do trybu online Grand Theft Auto VGTA Online, która zawiera kilka ciekawych rzeczy, mogących znacznie usprawnić doznania graczy w jakże popularnej grze.

Zapoczątkowana przez oddany w zeszłym tygodniu dodatek w postaci specjalnej trasy do wyścigów, kontynuowany jest teraz w postaci m.in pojazdów Rocket Voltic, Ruiner 2000 czy Blazer Aqua. Poza wspomnianymi pojazdami aktualizacja zawiera boosty, skrzynie z niespodziankami, wyścigi płotkarskie czy skocznie wyczynowe, dodające dodatkowy wymiar do GTA Online.

hijak-ruston-gta-online

Niekwestionowaną niespodzianką będzie też czwarty pojazd Hijak Ruston, który jest miniaturowym pojazdem sportowym (speedster), niemniej jednak nie mający szans na przetrwanie zbyt wielu wybuchowych niespodzianek, które z pewnością znajdziemy na trasie.

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, dzisiejsza aktualizacja do GTA Online to tylko początek interesujących zmian, bowiem już niebawem mają do niej zawitać samochody muscle car, ponad takie mody jak Top Down czy Resurrection.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.