Home / Aktualności / Gry steamVR dostępne już z OSVR hacker development kit

Gry steamVR dostępne już z OSVR hacker development kit

OSVR hacker development kitOSVR hacker development kit czyli zestaw do wirtualnej rzeczywistości obsługuje nie tylko steamVR, czyli platformę Steam obsługującą gry VR, ale również filmy 360 stopnii.

Entuzjaści wirtualnej rzeczywistości, deweloperzy i wszyscy zainteresowani mogą kupić OSVR  Hacker Development Kit wraz z SDK za pośrednictwem strony OSVR .org, w atrakcyjnej cenie wynoszącej jedynie 299,99 USD. Oprócz zintegrowania ze SteamVR, platforma oferuje ponad powyższe dostęp do stale rosnącej bazy treści.

OSVR to platforma rzeczywistości wirtualnej, która oferuje nowy, otwarty standard dla urządzeń i gier VR, aby zapewnić graczom rozgrywkę jak najwyższej jakości. Rozwijana z pomocą liderów przemysłu, łączy twórców gier i graczy, jej zasada działania jest prosta: podłącz się i graj w co tylko masz ochotę.

Gracze będą mogli wypróbować OSVR Hacker DevKit w takich grach jak 

  • Team Fortress 2
  • Half-Life 2
  • Elite: Dangerous
  • Live for Speed
  • Spermination

 

Hacker Development Kit to rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o zachowaniu najlepszego balansu pomiędzy jakością, a wymaganiami sprzętowymi. Dzięki niemu grą w wirtualnej rzeczywistości mogą cieszyć się również gracze nieposiadający komputerów z najwyższej półki.

Wszyscy entuzjaści uzbrojeni w wiedzę i zdolności deweloperskie mogą samodzielnie modyfikować i rozwijać Hacker Development Kit aby uzyskać zestaw VR odpowiadający ich indywidualnym potrzebom, czy preferencjom.

OSVR hacker development kit 02 OSVR hacker development kit 01