Home / Aktualności / Gry Games with Gold na konsole Xbox (październik)

Gry Games with Gold na konsole Xbox (październik)

Games with Gold Logo

Gry w ramach Games with Gold na ten miesiąc już prawie „wyparowały”, a w kolejce czekają już październikowe tytuły. Tym razem dwie gry zawitają na Xbox One oraz dwie na starą, poczciwą 360-tke.

Już od tej niedzieli tj. 1 października na konsolę Xbox One można będzie pobrać za darmo Gone Home: Console Edition. To nie niesamowita grafika tej gry ale atmosfera jest głównym atutem tej produkcji. Po roku nieobecności wracamy do domu aby przekonać się, że nie ma w nim nikogo z naszej rodziny. Nie mamy innego wyjścia jak wyjaśnić zagadkę zaginienia naszych najbliższych.

Drugą darmową grę, którą jest The Turing Test, można będzie ściągnąć między 16 października a 15 listopada. W tym przypadku ponownie będziemy musieli wysilić nasze szare komórki w wielu zagadkach mających miejsce na jednym z księżyców Jupitera.

Druga ale nie mniej ciekawa selekcja gier trafi również na Xbox 360. Między 1 a 15 października posiadacze tej konsoli otrzymają Rayman 3 HD, nie starzejącą się platformówkę z sympatycznym ludzikiem Raymanem. Z kolei 16 października do naszej dyspozycji stanie Medal of Honor: Airborne – interesująca i wciągająca strzelanina osadzona w realiach wojennych.

Do waszej dyspozycji w dalszym ciągu pozostają Games with Gold na wrzesień w tym Forza 5 oraz Oxen free (Xbox One) i Hydro Thunder Huricane oraz Battlefield 3 (Xbox 360).

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.