Home / Aktualności / Jakie gry dostaną subskrybenci PS Plus w październiku?

Jakie gry dostaną subskrybenci PS Plus w październiku?

Oferta darmowych gier PS Plus została właśnie ujawniona, możemy powiedzieć, że zawiera ona doskonałą nagrodę dla fanów konsol PlayStation. Nie tylko dowiedzieliśmy się o oficjalnym harmonogramie wcześniej niż zwykle, ale Sony dołożyło również mały bonusik. The Last of Us Remastered zostanie udostępniony fanom 1 października 2019 r. Wraz z MLB The Show 19.

MLB The Show 19 wydany w marcu i został bardzo ciepło przyjęty, zdobywając 9 w recenzji GameSpot. Mimo że w trybie franczyzy nie ma znaczących innowacji, wiele innych obszarów gry zostało ulepszonych, zarówno pod względem zawartości dla jednego gracza, jak i akcji w terenie.

Ale tym, co sprawia, że PS Plus jest jeszcze bardziej wyjątkowe w tym miesiącu, jest to, że The Last of Us Remastered jest najwyżej ocenianą grą, jaką kiedykolwiek można było grać nie tylko na tej konsoli. Używając Metacritic jako źródła jakości, The Last of Us Remastered jest wyraźnie widoczny zarówno w sekcji Krytycznej, jak i na listach ocen użytkowników. Gra uzyskała ocenę 95 (bazującą na 69 recenzjach). Biorąc pod uwagę wszystkie wydania PS4 dostępne w Metacritic, The Last of Us został pokonany tylko przez Red Dead Redemption 2 i GTA 5, z których żadna nie była grami PS Plus.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.