Home / Komputery Stacjonarne / GREEN ROOM – oglądaj nowy program dla miłośników gier i sprzętu komputerowego od NVIDII

GREEN ROOM – oglądaj nowy program dla miłośników gier i sprzętu komputerowego od NVIDII

GREEN-ROOM-NVIDIA

GREEN ROOM powered by GeForce to nowy program dla miłośników gier i sprzętu komputerowego. Premierowy odcinek na żywo zostanie nadany 28 czerwca (niedziela) o godzinie 20:00 na kanale NVIDIA_pl na Twitchu. Ramówka programu wypełniona będzie ciekawymi reportażami, wywiadami z czołowymi postaciami polskiej sceny gamingowej oraz prezentacją najnowszych rozwiązań komputerowych dla graczy. Tego nie można przegapić!

W inauguracyjnym odcinku m.in.:

  • z wizytą w studio CD Projekt RED – przedstawienie jak „od kuchni” wyglądała praca nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • GeForce GTX 980 Ti pod lupą – profesjonaliści dokładnie przyjrzeli się karcie graficznej, która premierę miała na początku czerwca
  • wywiad z Patrykiem „Rojo” Rojewskim – jednym z najpopularniejszych youtuberów gamingowych w Polsce

W studio pojawi się również gość specjalny, którym będzie Fryderyk „Veggie” Kozioł, znany z aktywności na scenie League of Legends. Jest to były trener Teamu ROCCAT, występującego w League of Legends Championship Series – najbardziej prestiżowych rozgrywkach związanych z produkcją firmy Riot Games.

GREEN ROOM powered by GeForce skierowany jest do wszystkich fanów gier, e-sportu, sprzętu komputerowego dla graczy i nie tylko. W programie pojawi się mnóstwo unikalnych, zakulisowych treści. Już pierwszy odcinek zapowiada się bardzo interesująco, dlatego serdecznie zapraszamy przed ekrany w niedzielę o 20:00!