Home / Aktualności / Green Cell Power Source – jedna ładowarka do wielu urządzeń

Green Cell Power Source – jedna ładowarka do wielu urządzeń

Praktycznie każdy z nas ma smartfona, tablet, laptopa i prawdopodobnie kilka innych urządzeń mobilnych, które prędzej czy później zawołają o ładowanie. Z pomocą może przyjść polska myśl techniczna w postaci ładowarki Green Cell Power Source

Power Source została stworzona od podstaw przez zespół R&D Green Cell. Głównym celem było zaprojektowanie ładowarki, która będzie w stanie obsłużyć wiele rodzajów urządzeń i aby użytkownik mógł posługiwać się jedną. Stało się to możliwe dzięki aż 75 W mocy, które zapewnia produkt Green Cell a wszystko zamknięte w niewielkich wymiarach ładowarce.

Opisywany tu produkt wyposażono m.in. w USB-C obsługującego technologię Power Delivery, dzięki czemu ładowarka doskonale współpracuje z MacBookami oraz innymi laptopami z  USB-C. Z kolei zastosowany port Ultra Charge jest zgodny ze wszystkimi standardami szybkiego ładowania, takimi jak Quick Charge, Samsung AFP czy Pump Express, dzięki czemu może naładować podłączone urządzenie nawet kilka razy szybciej niż standardowa ładowarka 5V/2A. Pozostałe dwa porty obsługują technologię Smart Charging, która dopasowuje parametry do ładowanego sprzętu, niezależnie od tego czy jest to telefon bądź smartwatch.

Produkty Green Cell cechują się nie tylko bogatą funkcjonalnością, ale także estetycznym wyglądem. Projektanci, tworząc Power Source, postawili na klasyczną dla marki czerń oraz dokładne wykończenie detali, takich jak zielone podświetlenie czy odpowiednie oznaczenie portów.

Ładowarka Green Cell Power Source oficjalnie zadebiutuje 3.09.2019. Będzie można jednak nabyć ją już wcześniej w przedsprzedaży na stronie producenta http://tiny.cc/i3m3bz. Jej sugerowana cena ma wynieść niecałe 270 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.