Home / Aktualności / Grand Finals 2016 – najświeższe informacje oraz atrakcje związane z finałami Ligi Wargaming.net

Grand Finals 2016 – najświeższe informacje oraz atrakcje związane z finałami Ligi Wargaming.net

Firma Wargaming ma przyjemność poinformować o planowanych atrakcjach dla odwiedzających Grand Finals 2016. To międzynarodowe wydarzenie eSportowe odbędzie się 8 i 9 kwietnia 2016 roku w warszawskiej hali Torwar, gdzie najlepsze drużyny z całego globu będą rywalizować w World of Tanks o tytuł mistrzowski oraz pulę nagród w wysokości 1 200 000 zł (300 000 USD).

W piątek 8 kwietnia zawody rozpoczynają się od godziny 10:00. Tego dnia, aż do wieczora doświadczymy rywalizacji w fazie grupowej. W sobotę 9 kwietnia walka rozpocznie się od 12.30 i najlepsze drużyny będą rywalizować w ćwierćfinałach, półfinałach, walce o 3 miejsce i oraz wielkim finale, który wyłoni przyszłych mistrzów świata w World of Tanks. Przed finałowym pojedynkiem, najlepsi gracze eSportowi zmierzą się po raz pierwszy w meczu pokazowym w grze World of Warships.

W hali Torwar będzie specjalna strefa do grania dla publiczności wyposażona w 28 komputerów i zestawy wirtualnej rzeczywistości. Odwiedzający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w World of Tanks i World of Warships, jak również wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalistów sceny eSportowej. Po raz pierwszy odwiedzający będą mogli zobaczyć akcję rozgrywek na mistrzostwach w pełnym trójwymiarze za pomocą zestawów VR. Dla graczy konsolowych przygotowana zostanie strefa PlayStation 4, gdzie można będzie zagrać ze znajomymi i wziąć udziału w specjalnym turnieju 7 na 7. Podczas całych zawodów Grand Finals 2016 przeprowadzane będą liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania będą unikatowe gadżety i dodatki do gier firmy Wargaming oraz od oficjalnych partnerów wydarzenia, którymi są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe i otwarte dla publiczności. Dla osób najbardziej wymagających przygotowane zostały bilety VIP. Pozwalają one dostać się na teren wydarzenia godzinę przed oficjalnym otwarciem bram, priorytet w kolejkach oraz dedykowane miejsce na trybunach. Bilet VIP to również 3 czołgi premium – brytyjski Excelsior poziomu 5, radziecki IS-3A poziomu 8 oraz czołg specjalnie przygotowany z okazji Grand Finals 2016, niemiecki M 41 90!

Liga Wargaming.net logo

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.