Home / Aktualności / Motoryzacja / Gran Turismo Polonia – impreza motoryzacyjna, której nie możesz przegapić!

Gran Turismo Polonia – impreza motoryzacyjna, której nie możesz przegapić!

 

granturismo_2016_970x300

Gran Turismo Polonia to impreza która obędzie się w dniach 30.06.-02.07. br. na terenie Toru Poznań, a której z pewnością nie można przegapić. 12 już edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju zaoferuje wiele superszybkich samochodów z całej Europy, zaś uczestnicy Cabrio Poland zaprezentują swoje kabriolety.

Podczas tegorocznej edycji Gran Turismo nie zabraknie ponadto nowości ze świata egzotycznych pojazdów, którym towarzyszyć będą także jachty, łodzie motorowe, ekskluzywne zegarki, czy też meble.

Oprócz możliwości degustacji wyśmienitego jedzenia, odwiedzający imprezę goście będą mogli skorzystać ze strefy relaksu, w której zbiorą siły na dalsze oglądanie nietuzinkowych maszyn.

Gran Turismo Polonia 2016

Organizatorzy I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 zapraszają do odwiedzenia Strefy Cabrio, w której nie zabraknie wyjątkowych aut z otwartymi dachami, chilloutowej muzyki i pięknych kobiet. Goście odwiedzający tą prestiżową imprezę będą mieli okazję zobaczyć laureatki konkursu piękności Cabrio Poland 2016 i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie z wiatrem we włosach – dosłownie!

W tej wyjątkowej strefie zwiedzający za sprawą plażowych akcentów rodem z Miami Beach poczują nadmorski klimat. Przypominamy, że Zlot Cabrio Poland 2016 odbędzie się w Gnieźnie w pierwszy weekend sierpnia.

Na odwiedzających Tor Poznań czeka wiele atrakcji, wśród których: 49 modeli Porsche, 34 Ferrari i 12 Lamborghini, najnowsze modele marek takich jak Audi, Bentley, Jaguar, Morgan, czy Maserati.

Na Gran Turismo nie zabraknie wystawy oldtimerów organizowanej wspólnie z wrocławskim klubem Motoclassic. Godną uwagi atrakcją będzie turniej gier, w trakcie którego uczestnicy będą rywalizowali na profesjonalnym symulatorze wyścigowym, ścigając się po wirtualnym Torze Poznań. Uczestników zachwycą również pokazy modeli zdalnie sterowanych RC, na które składają się wyścigi większych modeli, które osiągają 100 km/h w 3 s, małe modele przeznaczone do obsługi przez dzieci oraz miniaturowe samochody terenowe, będące w stanie pokonywać przeszkody w bardzo widowiskowy sposób.

Impreza Gran Turismo łączy w sobie wszystko, co daje w życiu radość i zawiera się w haśle: Like there is no tomarrow. Z pewnością edycja 2016 potwierdzi te słowa w 100%. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie: https://tixer.pl/granturismo-polonia-2016,41.html