Home / Gry / FPS / Graj za darmo w Call of Duty: Black Ops 3 w ten weekend na Steam

Graj za darmo w Call of Duty: Black Ops 3 w ten weekend na Steam

call of duty black ops III

Call of Duty: Black Ops 3 – niezwykle popularny FPS zarówno na PC jak i konsole zrzesza koło siebie setki tysięcy graczy. Jeśli z jakiś względów jeszcze w nią nie grałeś, ten weekend jest twoim szczęśliwym bowiem na platformie Steam będzie można w tą grę pograć, uprzednio ją pobierając. Ale to jeszcze nie wszystko.

Na początek należy zalogować się do swojego konta na Steamie, udać się na stronę Call of Duty: Black Ops 3, a następnie kliknąć w “Play Game”. Po tym rozpocznie się pobieranie gry. Nieco później gdy spodoba nam się rozgrywka, CoD: Black Ops III będzie można kupić z 50 procentową zniżką, zaś 25 procent taniej wyjdzie nam wersja Deluxe. Wspomniane rabaty kończą się 8 sierpnia, a więc całkiem niedługo.

Jeśli zaś jesteście posiadaczami wersji Multiplayer Starter Pack, czyli tej pozbawionej misji pojedynczego gracza (tylko tryb wieloosobowy dostępny taniej), to możecie zrobić upgrade, również korzystając ze zniżek, które w tym przypadku wyniosą 67 procent i 29 procent do wersji Deluxe.

Call of Duty Black Ops 3