Home / Aktualności / Gra World of Tanks obchodzi swoje 12-urodziny!

Gra World of Tanks obchodzi swoje 12-urodziny!

Firma Wargaming informuje, że World of Tanks na komputerach osobistych jest już dostępne od 12 lat. Z tej okazji na graczy czekają urodzinowe atrakcje.

Każdy gracz, który wejdzie do gry między 12.08 do 22.08 otrzyma specjalny styl 2D „Tylko dwanaście” do wykorzystania na dowolnym czołgu oraz dzień konta premium (maksymalnie do 7 dni). Każda bitwa danego dnia zostanie nagodzona 5 rocznicowymi momentami, które można będzie wymienić na obligacje, rezerwy osobiste, dni premium, style i inne elementy stylizacyjne w specjalnej sekcji sklepu. Duże misje to dodatkowe 20 rocznicowych monet. Ale to nie wszystko! Gracze, którzy ukończą 3 dzienne misje bojowe otrzymają Lago M/38 – zupełnie nowy, szybkostrzelny szwedzki czołg premium III poziomu.

– World of Tanks podgrzewa letnią atmosferę – mówi Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Spodziewajcie się dużych zniżek, w wybrane dni modyfikatorów x2 i x5 do zwycięstw na każdym pojeździe, będzie się działo! –

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.