Home / Aktualności / Gra Temple Run 2 dla smartfonów Nokia z 512 MB pamięci RAM

Gra Temple Run 2 dla smartfonów Nokia z 512 MB pamięci RAM

Temple Run 2 Nokia Lumia 520
Gra Temple Run 2 pojawiła się wśród pozycji sklepu Xbox Live w grudniu zeszłego roku lecz niestety nie działała dla urządzeń takich jak Nokia Lumia 520 i podobnych. Sprawą całego zamieszania była oczywiście mała ilość pamięci RAM, bo zaledwie 512 MB jakie ten smartfon posiada.

Teraz jednek sytuacja się zmieniła gdyż ostatnia 1.9.1.0.), zoptymalizowana gra Temple Run 2 może być uruchomiona na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych z tak małą ilością RAM-u. Nie zauważyliśmy żadnych zmian w funkcjonalności samej gry, zatem zastanawiające były początkowe problemy właśnie z tym tytułem.

Windows Phone zyskał bardzo na popularności dzięki opisywanym także przez nas smartfonowi Nokia Lumia 520, tak więc bardzo pozytywnie przyjmujemy wiadomość o kolejnej optymalizacji na ten właśnie smartfon. Pomimo małej ilości pamięci jaki on posiada oferuje on możliwości wystarczające do większości powierzonych mu zadań.

Nie czekając dłużej, sciągnijcie tą jhakże wciągającą i grę z Windows Store. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek problemy z jej uruchomieniem dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: Windows Phone Central