Home / Gry / Akcja / Gra Sniper Elite III dostępna w programie AMD Never Settle Forever

Gra Sniper Elite III dostępna w programie AMD Never Settle Forever

Firma AMD poinformowała o rozszerzeniu listy gier w programie Never Settle Forever o grę Sniper Elite III. Tytuł ten dostępny jest dla osób, które kupią kartę graficzną z rodziny Radeon umożliwiającą pobranie gier z programu Silver oraz Gold.

Od teraz osoby, które zakupią jedną z kart graficznych Radeon R7 lub Radeon R9, począwszy od wersji o symbolu R7 260 (w slajdzie AMD jest błąd w oznaczeniu modelu 260X, który należy do linii R7, a nie R9) mogą pobrać bezpłatnie najnowszą grę z serii Sniper Elite.

Gra Sniper Elite III: Afrika oferuje nie tylko wsparcie dla API DirectX 11, ale także wspiera autorskie API firmy AMD o nazwie Mantle. Ponadto gra ta wspiera procesory 8-rdzeniowe, co powinno szczególnie ucieszyć posiadaczy procesorów AMD z serii FX 8000 oraz FX 9000.Także posiadacze układów APU skorzystają na optymalizacji ww. gry pod jednostki z serii A (Kaveri).

Sama gra w stosunku do poprzedniej części – Sniper Elite V2 – oferuje bardziej rozbudowane i szczegółowe lokacje, a także więcej sposobów na zbliżenie się niezauważonym do przeciwnika. Ponadto dzięki wykorzystaniu 64-bitowych plików binarnych gra ta jest w stanie wykorzystać dużą ilość pamięci RAM oraz pamięci graficznej.

Premiera gry Sniper Elite III zaplanowana jest na 27 czerwca 2014.

AMD Never Settle Forewer - spis modeli

AMD Never Settle Forewer - Sniper Elite III

Źródło: AMD

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.