Home / Aktualności / Gra Rocket League za darmo z kartami graficznymi NVIDIA

Gra Rocket League za darmo z kartami graficznymi NVIDIA

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji, dzięki której nabywca karty graficznej z serii GTX 1060, GTX 1050 Ti  lub GTX 1050, a także notebooka lub komputera PC w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Rocket League wydanej przez Psyonix. Promocja zbiega się w czasie z kolejną edycją Mistrzostw Świata w grze Rocket League, które zostaną rozegrane w dniach 2-4 czerwca w Los Angeles.

Karta graficzna GTX 1060 jest idealnym wyborem zarówno w przypadku Rocket League jak i najnowszych gier. Oferuje wydajność umożliwiającą rozgrywkę w Rocket League w rozdzielczości 4K z płynnością ponad 60 klatek na sekundę oraz ustawieniami ultra. Jest rekomendowaną kartą dla Battlefield 1, For Honor, Mass Effect: Andromeda, Tekken 7, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz wielu innych popularnych tytułów. Wyniki wydajności w testowanych grach wyraźnie pokazują, że GeForce GTX 1060 zapewnia najwyższą wydajność w swojej klasie.

Z kolei modele z rodziny GTX 1050 oraz GTX 1050 Ti zapewniają najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki w Rocket League w rozdzielczości 1080p z płynnością ponad 60 klatek na sekundę oraz ustawieniami na poziomie ultra. Najbardziej zaawansowana architektura kart graficznych NVIDIA Pascal oraz innowacyjne techniki Game Ready sprawiają, że w tej rozdzielczości można płynnie grać w takie tytuły jak Overwatch, Dota 2, Heroes of the Storm i inne.

NVIDIA Game Ready - Rocket League 01

Źródło: NVIDIA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.