Home / Aktualności / Gra Rise of the Tomb Raider za darmo z kartami NVIDIA GTX 960

Gra Rise of the Tomb Raider za darmo z kartami NVIDIA GTX 960

Gra Rise of the Tomb Raider ze studia Crystal Dynamics to bardzo wysoko oceniana gra akcji z legendarną Larą Croft w roli głównej. W najnowszej części gry Lara wyrusza na swoją pierwszą ekspedycję badawczą. W jej wyniku trafia w najbardziej odludne rejony Syberii, gdzie stara się odkryć sekret nieśmiertelności, nim zrobi to bezwzględna organizacja Trinity. W trakcie rozgrywki gracze doświadczają wartkiej akcji, odwiedzają zróżnicowane lokacje i oczywiście angażują się w walkę.

Firma NVIDIA przygotowała specjalnie opisywaną w niniejszej wiadomości promocję dla nabywców kart graficznych GEFORCE z serii GTX 960. Od dzisiaj osoby, które zakupią kartę graficzną z linii GEFORCE GTX 960, otrzymają powyższą grę za darmo. Oferta promocyjna ważna jest do 2 maja 2016 roku.

Ciekawostkami nt. gry Rise of the Tomb Raider w wersji PC jest obsługa rozdzielczości 4K oraz takie usprawnienia graficzne jak techniki HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) oraz – udostępnioną w marcu tego roku – VXAO (Voxel Ambient Occlusion).

Rise of the Tomb Raider - NVIDIA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.