Home / Aktualności / Gra Breach and Clear studia Gun Media podbija serca graczy

Gra Breach and Clear studia Gun Media podbija serca graczy

Breach and clearGra Breach & Clear zapowiada się nadzwyczaj ciekawie chociażby na fabułę w stylu Rainbow Six. Tak więc będziemy moli kontrolować całą naszą ekipę oddziału specjalnego począwszy od zebrania jego członków.

Dla mniej wprawionych w tego typu walkach w grze znajduje się szereg misji treningowych dla poprawienia pewności i późniejszych efektów w grze.

Wśród nich ciekawym jest jeden z nich dotyczących rzutów granatem oślepiającym przeciwnika, który z pewnością przyda się w późniejszych misjach. Należy wspomnieć, że gra wymaga trochę myślenia a nie bezmyślnego przebiegania po poziomach.

Breach & Clear umożliwia graczowi ustalanie ruchów i zadań dla każdego członka zespołu z osobna. W grze znalazły się takie rzeczy jak UAV czy defibrylatory do ratowania naszych rannych żołnierzy. Są to tylko niektóre z nich gdyż ich lista jest dosyć pokaźna. Gra posiada wielki potencjał i jak zaznaczyło studio Gun Media będzie dodawana dodatkowa zawartość aby zwiększyć grywalność ich produkcji.

Gracz w miarę postępu w grze będzie zdobywał pieniądze, które może wydać na zakup nowych elitarnych jednostek takich jak Navy SEAL, Army Rangers, JFT2, SAS czy  Army Special Forces, broni czy innych rzeczy pomocnych w grze. Należy pamiętać także o ochronie swoich żołnierzy w postaci kamizelek czy innych elementów ubioru. To z pewnością pomoże nam w zwiększaniu rankingu w grze a także w zdobywaniu osiągnięć w grze, które są porównywane z tymi zdobywanymi przez znajomych lub rodzinę poprzez nasze kręgi (wielkie dzięki za ingerencję Google).

Gra dostępna będzie na systemy Android oraz iOS. Jej cena to niecałe dwa dolary.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.