Home / Aktualności / Google obiecuje zająć się problemem z głośnikiem w Nexus 5

Google obiecuje zająć się problemem z głośnikiem w Nexus 5

Google nexus 5
Duża cześć użytkowników nowego dziecka Google i LG – Nexus 5 – narzeka na odtwarzanie dźwięku za pomocą wbudowanych w ten smartfon głośników. Należy mieć na uwadze, iż jest nie możliwe wyłapanie wszystkich potencjalnych usterek w jakimkolwiek nowo wprowadzanym na rynek produkcie, tym bardziej jeśli chce się go szybko na nim rozpowszechnić.

Według Google rozwiązanie problemu jest tak proste jak aktualizacja oprogramowania i obiecało, że zajmie się tym jak najszybciej.

Ponieważ LG G2 jest bliźniaczo podobny (niemalże identyczny) do smartfona Nexus 5 dziedziczy niemalże wszystkie potencjalne problemy G2. Flagowy smartfon LG miał podzielone opinie odnośnie jakości odtwarzanego dźwięku z wbudowanego głośnika, który był albo bardzo dobry albo bardzo zły.


Niektóre utwory muzyczne mogą brzmieć idealnie, podczas gdy innych po prostu nie da się słuchać. Cieszy fakt, że Google przyznało się do świadomości występowania tego problemu i obiecało natychmiastowe zajęcie się nim.

Nowy system operacyjny Android 4.4 KitKat w który Nexus 5 jest wyposażony zawierz znaczną liczbę nowych funkcji w systemie dźwiękowym, dlatego nie powinny dziwić pewne problemy w związku z tym występujące.