Home / Filmy i TV / Animacja / Good Dinosaur, Riley’s First Date, Finding Dory oraz Toy Story 4 czyli nadchodzące hity od Pixar

Good Dinosaur, Riley’s First Date, Finding Dory oraz Toy Story 4 czyli nadchodzące hity od Pixar

Studio Pixar mąjące na swoim koncie wiele filmowych hitów rozpocznie kolejną ofensywę z filmami takimi jak Good Dinosaur, Riley’s First Date?, Finding Dory czy Toy Story 4. Taką informację uzyskaliśmy od Johna Lassetera, jednego z dyrektorów w Disney Animation i Pixar Studios. Pierwsze filmy pojawią się już w tym roku, ostatnie zaś w 2017.

 

The Good Dinosaur (Dobry Dinozaur)

The Good Dinosaur

The Good Dinosaur (Dobry Dinozaur) powinien na dobrą sprawę pojawić się na ekranach znacznie wcześniej, jednak z powodu zmiany reżysera oraz scenariusza, ten film animowany ma mieć premierę dopiero 25 listopada.

Dobry dinozaur opowiadać będzie poruszającą historię o pewnym chłopcu oraz jego dinozaurze (normalnie byłby to chłopiec i pies) oraz ich rodzinach. Jednak należy pamiętać, że głównym bohaterem jest dinozaur Arlo, a wspomniany chłopiec Spot to jego kompan (a nie na odwrót).

Jak w każdej produkcji Pixaru, tak i tutaj, doświadczymy nie tylko prehistorycznych gadów, lecz przede wszystkim przepięknych animacji oraz oprawy dźwiękowej.

 

Riley’s First Date? (Pierwsza randka Riley)

Rileys First Date

Twórcy filmu animowanego “W głowie się nie mieści” (Inside Out) po rozmowach o swoich dzieciach postanowili stworzyć film z ich udziałem czego rezultatem będzie Riley’s First Date? czyli opowieść o pierwszej randce pewnej dziewczynki.

Wytwór wyobraźni reżysera tego filmu animowanego Josha Cooleya będzie dostępny jako dodatkowa treść do filmu “W głowie się nie mieści”  dostępnego na Blu-ray, który ukaże się już 13 października (dystrybucja cyfrowa) oraz 3 listopada (Blu-ray).

 

 Finding Dory (Gdzie jest Dory?)

Finding Dory

Jak się można domyśleć, Finding Dory to kontynuacja “Finding Nemo” (Gdzie jest Nemo), i opowiada historię rybki Dory przed jej spotkaniem z Nemo. Film ten ma odpowiadać na takie pytania jak co się z nią działo przed poznaniem Nemo i Merlina, Dlaczego ma problemy z pamięcią raz gdzie jest jej rodzina.

Pomimo, że w “Gdzie jest Nemo” Dory grała drugoplanową rolę, to bez wątpienia była ona jedną z bardziej zabawnych, a w “Gdzie jest Dory” będzie miała okazję jeszcze bardziej się popisać.

Jak się dowiedzieliśmy, film ten ma trafić do kin 17 czerwca 2016. Na premierę jak widzicie trzeba jeszcze poczekać, jednak jak z wieloma innymi produkcjami, czas leci szybko, a twórcy zapewne będą nam serwować zwiastuny aby nam ten czas umilić.

 

Toy Story 4

Toy Story 4

Toy Story 4 czyli jeden z filarów studia Pixar, za pośrednictwem reżysera Johna Lassetera, wprowadzi nowy temat, wątek do serii, a mianowicie miłość. I nie mowa tu o uczuciu pomiędzy Woodym i Buzzem, a Woodym i Bo Peep. Kowboj praktycznie od początku wpadł w oko pastuszce Bo, co szczególnie było widoczne w trzeciej części Toy Story.

Film Toy Story 4 pojawi się najpóźniej z tu opisywanych bo 16 czerwca 2017, a jako ciekawostkę podajemy, że ściekę dźwiękową skomponował Randy Newman, twórca niezwykle utalentowany, czego dowodem będą jego sesje z udziałem pianina oraz głos znany z poprzednich odsłon tej serii.

 

Tak więc jak widzicie, Pixar obsypał nas bardzo ciekawymi propozycjami wśród których zapewne tak jak dla nas, tak i w waszym przypadku Finding Dory oraz Toy Story 4 są największym zaskoczeniem. Szkoda tylko, że na te produkcje trzeba naprawdę trochę poczekać.