Home / Aktualności / Gods & Glory – pierwsza mobilna gra od duetu WG Labs i Friday’s Games

Gods & Glory – pierwsza mobilna gra od duetu WG Labs i Friday’s Games

wglabs-gods-glory-logo

Gods & Glory to mobilna strategia MMO stworzona przez Friday’s Games i wydana przez WG labs, która ma dziś swoją oficjalną premierę i jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android. Jeśli marzyłeś, aby zostać mądrym i potężnym przywódcą, aby stworzyć własne imperium, to Gods & Glory może być grą właśnie dla Ciebie.

– Cieszymy się z wydania naszego pierwszego mobilnego tytuły pod marką WG Labs – mówi Andrey Zimenko, dyrektor wydawniczy WG Labs.- Wcześniej podczas fazy tzw. soft launch w krajach WNP i kilku europejskich, Gods & Glory zostało pobrane ponad 300 000 razy. Dzięki opiniom graczy dopracowaliśmy tytuł na premierę i mamy mnóstwo ekscytującej zawartości w planach –

– Praca z WG Labs nad wydaniem Gods & Glory to było wspaniałe przeżycie dla naszego zespołu – mówi Stanislav Savvinykh, prezes Friday’s Games. – Ich wiedza z zakresu wydawniczego oraz znajomość branży gier pozwoliła nam w pełni skupić się na tworzeniu gry. Mieliśmy pełną dowolność w procesie tworzenia, przyjmowaliśmy uwagi, a to złożyło się na płynną prace nad tytułem –

Gods and Glory jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w świecie fantasy. Naszym zadaniem jest stworzenie własnego imperium oraz podbijanie ziem innych graczy. Na pomoc można przyzwać moc jednego z 6 bóstw. W trakcie gry rozwijamy swojego bohatera, tworzymy potężne magiczne artefakty by stawić czoła coraz potężniejszym wrogom, zawieramy sojusze z innymi graczami. Wszystko po to, aby zostać przywódcą najpotężniejszego imperium na ziemi.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.