Home / Aktualności / Recenzja głośnika Bluetooth GoClever Sound Club MAGNUM

Recenzja głośnika Bluetooth GoClever Sound Club MAGNUM

Wygląd

GoClever sound club magnum 09

 

Ciekawe – aczkolwiek mieliśmy nadzieję na nieco większą liczbę kolorów – jest podświetlenie głośnika w kolorze niebieskim, które podróżuje po jego górnych krawędziach. Dedykowany przycisk przełączający kolory np. czerwony, zielony, żółty byłby mile widziany. Nie obrazilibyśmy się też na podświetlenie RGB, nawet kosztem trochę wyższej ceny. 

  1. Wstęp, funkcje i specyfikacja
  2. Wygląd
  3. Testy
  4. Podsumowanie

 

Wygląd   Ciekawe – aczkolwiek mieliśmy nadzieję na nieco większą liczbę kolorów – jest podświetlenie głośnika w kolorze niebieskim, które podróżuje po jego górnych krawędziach. Dedykowany przycisk przełączający kolory np. czerwony, zielony, żółty byłby mile widziany. Nie obrazilibyśmy się też na podświetlenie RGB, nawet kosztem trochę wyższej ceny.  Wstęp, funkcje i specyfikacja Wygląd Testy Podsumowanie  

Ocena końcowa

Wygląd
Łączność
Jakość dźwięku
Ocena ogólna

Całkiem dobry

Podsumowanie : Głośnik GoClever Sound Club MAGNUM to ciekawa propozycja dla osób szukających mobilnego źródła dźwięku, niemniej jednak nie pozbawiony kilku istotnych wad. Należy jednak zaznaczyć, że dla typowego użytkownika wady, które odkryliśmy nie powinny stanowić bariery nie do przeskoczenia.

Twoja ocena: 4.2 ( 2 votes)
78

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.