Home / Aktualności / Glow – słuchawki pulsujące w rytm twojej muzyki lub serca

Glow – słuchawki pulsujące w rytm twojej muzyki lub serca

sluchawki glow
Glow czyli produkt firmy Glow, LLC będące niczym innym jak słuchawkami dousznymi zadebiutował niedawno na Kickstarterze. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ich przewód świeci w rytm muzyki, której słuchamy.

Wyposażone w specjalną otoczkę z światłowodem słuchawki Glow są w stanie pulsować w rytm muzyki w różnych kolorach. Lecz to nie wszystko bowiem producent wyposażył je w funkcję pilota, za pomocą którego możemy sterować muzyką, wyzwalać migawkę naszego aparatu (w smartfonie) czy nawet odpowiadać za ich pomoca na nasze wiadomości sms i odbierać połączenia telefoniczne (poprzez rozgałęźnik „Y” w przewodzie).

Co więcej z dostępnych informacji wynika, że słuchawki Glow umożliwia także korzystanie z Google Now czy Google Play Music. Uzytkownicy Androida już pewnie nie mogą się ich doczekać, a konkurencja w postaci Windows Phone czy Apple jest niezmiernie zazdrosna.

Wśród kamieni milowych projektu Glow na Kickstarter, jeśli producentowi uda się zebrać 300 tys. dolarów będzie on w stanie sprzedawać słuchawki ze specjalnym etui, gdy zaś cel ten osiągnie 500 tys. pojawi się możliwość używania tych słuchawek z urządzeniami iOS.

Jednak najbardziej ekscytujące są dwa ostatnie cele zbiórki. Gdy uda się uzyskać 750 tys. dolarów, producent obiecuje zintegrować w słuchawkach Glow funkcje Glow to Motion odpowiadającą za pulsowanie w rytm naszych kroków czy ruchu.

Milion dolarów z kolei zapewni integrację czujnika rytmu serca, a tym samym pulsowanie słuchawek zgodnie z rytmem serca korzystającej z niej osoby. To oznacza również wsparcie dla Google Fit, gdzie będzie można sprawdzać stan naszego treningu.

Tak na marginesie to pragniemy wspomnieć, że Glow poza wspaniałymi efektami świetlnymi i rozbudowanymi funkcjami potrafi dostarczać bardzo dobrej jakości muzykę, w tym naturalne wysokie oraz niskie dźwięki dzięki specjalnie zaprojektowanym membranom i eliminacji hałasu zewnętrznego.

Tak więc nasi drodzy, sięgamy po pieniązki do kieszeni i wspomagamy tą akcję. Czym prędzej uda się zebrać wymaganą sumę pieniędzy, tym szybciej pojawią się one na rynku.

Link do projektu znajduje się tutaj.sluchawki glow specyfikacja