Home / Konsole / Głosuj na darmowe gry PS Plus na marzec

Głosuj na darmowe gry PS Plus na marzec

darmowe gry PS Plus na marzec

Darmowe gry PS Plus na marzec, choć jeszcze nie ujawnione mogą mieć jeden element wspólny czyli zwycięzcę kolejnego głosowania, w którym posiadacze konsol PS4 będą mogli wybrać pomiędzy Broforce, Assault Android Cactus oraz Action Henk, i grac w jedną z nich już za nieco ponad dwa tygodnie.

Drugie po sierpniowym głosowaniu odnośnie darmowych gier (Zombie Vikings, Armello, Grow Home) jest możliwe po odwiedzeniu hubu “Vote to Play” na konsoli PlayStation 4, który ponadto prezentuje wiele przydatnych i ciekawych informacji na temat tych i innych gier w arsenale Sony. Co więcej, przegrane tytuły będą tradycyjnie obniżone cenowo, wraz z udostępnieniem darmowych gier w ramach PlayStation plus na marzec. 

Broforce to ciekawa platformówka z naciskiem na wykańczanie przeciwników z broni palnej w stylu Rambo, Assault Android Cactus to z kolei interesujący shooter w rzucie izometrycznym osadzony w kosmosie, a Action Henk jest niczym innym jak wciągającą zręcznościówką osadzoną w świecie zabawek, gdzie przyjdzie nam ścigać się z legendami rocka lat 90-tych.