Home / Aktualności / Głośnik SP-975BT, myszka NX-6550 oraz inne nowości Genius na Computex 2014

Głośnik SP-975BT, myszka NX-6550 oraz inne nowości Genius na Computex 2014

Genius_Computex_2014_Logo
Wśród nowości, które prezentuje właśnie Genius, znajdują się: głośnik SP-975BT – przenośne urządzenie łączące się urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz NFC.

Nawiązanie połączenia ze smartfonem sprowadza się do zbliżenia urządzeń do siebie i naciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za parowanie. Dodatkowo, głośnik posiada certyfikat IP54, co oznacza, że jest odporny na zachlapanie oraz kurz.

 

Kolejną zaprezentowaną nowością jest NX-6550 – bezprzewodowa mysz oferująca czas pracy na jednej baterii AA aż do 18 miesięcy. Jej kształt i ergonomia mają sprawiać, że mysz będzie dobrze dopasowywała się do każdej dłoni. Ciekawostką jest, że mysz można zasilać zarówno za pomocą baterii AA jak i AAA.

 Genius_NX-6550

Z kolei G-Shot FHD300A to przenośna kamera przeznaczona dla sportowców. Została wyposażona w bardzo czuły obiektyw pozwalający nagrywać  wideo w rozdzielczości Full HD.

Posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu można oglądać nagrywany obraz na żywo, a także łatwo przesyłać dane na mobilne urządzenia.

 G-Shot FHD300A

Genius również prezentujeł wiele innych produktów ze swojego asortymentu: bezprzewodowe klawiatury, myszy, tablety dla grafików, etui, słuchawki, bezprzewodowe głośniki oraz profesjonalne zestawy dla graczy.

 Źródło: Informacja prasowa