Home / Aktualności / GK650K Omnis Onyx White Pudding Edition – przepięknie wyglądająca klawiatura gamingowa od SilentiumPC Gear

GK650K Omnis Onyx White Pudding Edition – przepięknie wyglądająca klawiatura gamingowa od SilentiumPC Gear

Na dziale noworodków komputerowych pojawiła się dziś nowa, przepięknie wyglądająca, pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna, która spełni wymagania nie tylko graczy ale osób często pracujących przy komputerze (więc chyba teraz każdego). Nowy dodatek do rodziny SilentiumPC GearGK650K Omnis Onyx White Pudding Edition charakteryzuje się jasnym wzornictwem inspirowanym niezwykle rzadką białą odmianą onyksu. Podobnie jak cenny minerał, nowe klawiatury mają charakteryzować się wysoką trwałością i nietuzinkowym wyglądem. SilentiumPC Gear oferuje GK650K Omnis Onyx White Pudding Edition z trzema różnymi przełącznikami do wyboru: Kailh Red (liniowy), Kailh Brown (dotykowy), Kailh Blue („klik”).

Nowe klawiatury wyróżniają się unikalną biało-srebrną kolorystyką, wytrzymałymi nakładkami na klawisze, konfigurowalnym podświetleniem RGB i bocznymi listwami, a także solidną i kompaktową konstrukcją, wzmocnionym aluminium na górze, magnetyczną podpórką pod nadgarstki i wygodnym kołem do regulacji poziomu głośności.

Dzięki zintegrowanej klawiaturze numerycznej SilentiumPC Gear GK650K Omnis Onyx White Pudding Edition umożliwia użytkownikom sprawne wprowadzanie wartości liczbowych, np. do programów biurowych, wykonywanie szybkich obliczeń matematycznych lub przypisywanie dodatkowych funkcji w grach. Ponadto każdy ze 104 klawiszy jest indywidualnie podświetlany, co umożliwia dostosowanie stylu podświetlenia całej klawiatury do upodobań użytkownika, zwiększając widoczność klawiszy i ułatwiając niż kiedykolwiek pracę w warunkach słabego oświetlenia lub ciemności.

Nie można zapomnieć też o zaawansowanym oprogramowaniu i obsłudze makr. Wszystko to sprawia, że ​​GK650K Omnis Onyx White Pudding Edition nadaje się zarówno do pracy lub szkoły, a także na wieczory i noce spędzane na graniu z przyjaciółmi. Jak wspomnieliśmy – do wyboru są trzy rodzaje przełączników, w zależności od preferencji użytkownika: Przełączniki Kailh Red charakteryzują się ultraszybkim czasem reakcji i liniową, cichą pracą. Przełączniki Kailh Brown charakteryzują się zrównoważonym i uniwersalnym charakterem. Wreszcie, przełączniki Kailh Blue zapewniają wysoki poziom informacji zwrotnych podczas pisania i są doskonałym wyborem dla osób, które dużo piszą.

Warte wspomnienia jest to, że klawiatura SilentiumPC Gear jest wyposażona w unikalne białe nasadki klawiszy PBT wykonane w technologii Double Injection. W trakcie tego procesu do formy wtryskiwane są dwa warianty kolorystyczne materiału jeden po drugim, uzyskując w ten sposób niepowtarzalne, dwukolorowe wykończenie o wysokiej sztywności. Nakładki na klawisze wzbogacają estetyczne otoczenie gracza zarówno w dzień, jak i zwłaszcza w nocy, a dzięki swojej trwałości gwarantują również wysoką odporność na ścieranie. Nawet po intensywnym użytkowaniu klawisze zachowują swój niepowtarzalny wygląd, co najlepiej docenić dzięki w pełni konfigurowalnemu oświetleniu RGB.

Poza wspomnianym odłączaną sekcją na nadgarstki, klawiatura jest dostarczana z odłączanym kablem USB i specjalnymi wbudowanymi kanałami kablowymi znajdującymi się na spodzie. Pozwala to na bardziej wszechstronne prowadzenie kabli i całkowitą wymianę kabla USB Type-C, na przykład na dłuższy kabel.

Klawiatury GK650K Omnis Onyx White Pudding Edition są dostępne od dzisiaj w wersjach z przełącznikami Kailh Red, Brown i Blue w cenie ok. 90 euro i z 2 letnią gwarancją. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.